O autorze bloga

Blog Krzysztofa Trybulskiego
Krzysztof Trybulski
O autorze bloga - Krzysztof Trybulski
Krzysiek Trybulski - blog

Krzysztof Trybulski

Witam Cię serdecznie na mojej stronie internetowej/blogu. Nazywam się Krzysztof Trybulski i miło mi, że się tutaj znalazłeś 🙂

Jest to mój autorski blog, a ta podstrona przeznaczona jest po to, byś mógł się czegoś o mnie dowiedzieć.

 

 

Wiesz już jak się nazywam, więc pora teraz na trochę informacji.

Jestem autorem kilku książek z tematyki prawa przyciągania, rozwoju osobistego oraz świadomości sukcesu.Wszystkie te książki zostały wydane w jednym z najlepszych wydawnictwach branżowych, a mowa tutaj oczywiście o wydawnictwie Złote Myśli (http://zlotemysli.pl), które zajmuje się ściśle rozwojem w wielu kategoriach 🙂

Wydawnictwo prowadzi oczywiście sprzedaż e-booków, audiobooków oraz książek papierowych za pośrednictwem własnej strony internetowej oraz poprzez rozległą sieć partnerów.

Poza psychologią osiągnięć, sukcesem i psychologią interesuję się również rozwojem osobistym, wszechświatem i jego sekretami oraz wszelkiego rodzaju tajnymi i elitarnymi technikami umysłu oraz świadomością poglądów.

Poza samą psychologią oraz rozwojem osobistym i osiągnięciami, interesuję się również wszystkim co jest związane z moim miastem z którego pochodzę i w którym mieszkam na co dzień.

Na tym blogu będę mówić przede wszystkim o prawie przyciągania, psychologii osiągnięć i wszystkim, co się z tym wiąże.

Mam nadzieję, że czas spędzony przez Ciebie na stronie będzie zaliczał się do tych przyjemnych 🙂

Aha. I co najważniejsze, nie jestem żadnym magiem czy cudotwórcą, jestem po prostu właściwym człowiekiem we właściwym miejscu. A przynajmniej chciałbym aby tak było w rzeczywistości. W każdym bądź razie swoją wiedzę na temat kościoła, religii, ezoteryki, metafizyki i dziedzin pokrewnych zdobywam odkąd ukończyłem 13 rok życia. I myślę, że w dużej części to dlatego jestem w stanie funkcjonować bez żadnych większych problemów, pomimo tego że mam uszkodzony CUN/OUN: Centralny Ośrodkowy Układ Nerwowy.

Życzę Ci przy okazji, abyś znalazł na moim blogu wiele inspiracji oraz rzeczy, które pomogą Ci znaleźć i utrwalić więcej pozytywnych rzeczy w Twoim życiu.

Bądźmy ze sobą szczerzy. Mówię w tym miejscu o szczerości, bo skoro muszę być szczery sam ze sobą, a jako czytelnik mojego bloga jesteś małą cząstką mnie, to muszę być szczery również wobec Ciebie.

Czasem zastanawiam się dlaczego od kilkunastu lat choruję na taką przypadłość jak uszkodzenie OUN i funkcjonuję normalnie a inni podobni mi ludzie muszą cierpieć jeżdżąc na wózkach inwalidzkich, lub nawet są tak chory iż nie zdają sobie sprawy nawet z tego, co się dzieje wokół nich samych.

Nie jestem lekarzem, ale dziękuję Bogu za to, że pomimo ciągłej walki pozwala mi żyć i ciągle wspiera mnie w rozwoju, abym mógł stawać się z każdym dniem lepszym człowiekiem.