Naucz się świadomie korzystać z własnych myśli do kreowania swojego życia i wszystkiego, co Cię w nim dotyka oraz dowiedz się...

Jak dzięki mocy własnych myśli osiągnąć wszystko, czegokolwiek pragniesz?

Bóg powiedział Mojżeszowi: jesteś tym kim jesteś, co oznaczało, że możesz być wszystkim, co istnieje i co jest najważniejsze dla Ciebie. Jesteś Bogiem, jesteś mną a ja jestem Tobą. I będę z Tobą już zawsze i na zawsze.

To co Mojżesz usłyszał od Boga, jest swego rodzaju kodem, który do dziś pozostaje nieodgadniony. Tak samo jak Wszechświat, który nas otacza.

Mojżesz tak naprawdę nie tyle pytał Boga o jego imię, ale o cechę, którą mógł przedstawić Izraelitom. W odpowiedzi Bóg powiedział: „'Ehjeh 'ăšer 'ehjeh, co znaczy: "Ten, którego istnienie jest stałe i niezmienne, a którego istotą jest Jego istnienie!”.(1)

To co odróżnia biednych od bogatych, jest to, że bogaci zdają sobie sprawę, że mogą korzystać z każdego dobra naszego świata, ponieważ istnieją we wspólnym Wszechświecie tak samo jak rzeczy te, których pragną oraz pożądają.

Po tym jak o słowach Boga do Mojżesza zapomniano, w międzyczasie z największych bogactw naszego świata, korzystały również inne formy naszej cywilizacji. Ostatecznie uznano, że wiedza ta nie powinna być dostępna dla wszystkich, gdyż może doprowadzić do totalnego chaosu i całkowitej rozpusty. 

I tak dopiero po narodzinach współczesnej psychologii, w 1910 roku do świadomości publicznej znów dotarło za sprawą Wallace D. Wattles, że od początków istnienia naszej cywilizacji istnieje niepisane prawo pozwalające każdej osobie przyciągnąć do swojego życia wszystkie największe wspaniałości, jakich tylko pragnie.

 

Chcesz być bogaty? Proszę bardzo.

Chcesz mieć Ferrari albo Porsche? Nie ma sprawy.

Chcesz się zakochać ze wzajemnością i żyć długo i szczęśliwie? Już się robi.

 

To wszystko i znacznie więcej możesz zdobyć i osiągnąć dzięki prawu przyciągania. Prawo to działa na wszystkich i wszędzie. Bez znaczenia czy w nie wierzymy czy też nie. Jest to prawo naturalne. Najważniejsze jest jednak to, że Ty również możesz nauczyć się je stosować i zacząć używać go w pełni świadomie.

Prawo przyciągania pozwoli Ci na zdobycie, osiągnięcie i przyciągnięcia do swojego życia dosłownie wszystkiego: miłości życia, wielkiego domu z ogródkiem i basenem, podróży dookoła świata, szczęścia, dobrego zdrowia i spokoju wewnętrznego.

Prawo przyciągania jak dotąd spełniło marzenia i życzenia miliony ludzi na całym świecie. Nie zawsze jednak te osoby zdawały sobie sprawę z tego, że to prawo stosują. Teraz dzięki prawu przyciągania możesz dołączyć do tych osób, które swoje marzenia spełniają świadomie używając mocy sprawczej własnych myśli.

Między innymi to właśnie dzięki poznaniu i zastosowaniu w praktyce tej wiedzy, Joe Vitale stał się multimilionerem będąc wcześniej bezdomnym. Teraz ta sama wiedza czeka na Ciebie, abyś mógł ją zastosować przyciągając do swojego życia wszystko, czego pragniesz.

 

„Prawo przyciągania to wspaniała energia pokazująca jakie są rzeczywiście najsilniejsze narzędzia do realizacji pragnień. To my sami, nieznający żadnych granic i pozbawieni jakichkolwiek hamulców napędzamy ten świat. Wszystko co wokół nas, wieczny pośpiech i stres może odmienić się całkowicie i dodać życia blasku. To wszysko potrafi stworzyć każdą sytuację jaką tylko jesteśmy w stanie wytworzyć, i może pomóc wyjść z każdego problemu. Dzięki temu szkoleniu poznasz świat, jakiego nie byłbyś w stanie sobie nawet wyobraźić. Tak dobry, że aż trudno w to uwierzyć”. – Jerzy Kwaśniewski, inżynier budowlany

 

Jak to się stało, że prosty chłopak w ciągu 14 miesięcy został multimilionerem, stosując zaledwie część tej wiedzy?

*elementy wrażliwe na poniższej ilutracji zostały usunięte celowo

Otóż zrozumiał on, na czym polega sekret oraz prawo przyciągania i zaczął tę wiedzę stosować w praktyce.

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Krzysztof Trybulski i jestem pierwszym w Polsce autorem, który w swojej książce opisał dokładnie i szczegółowo działanie prawa przyciągania. Z książki tej skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób. Teraz chciałbym przedstawić Tobie kurs, dzięki któremu osiągniesz znacznie więcej.

Opinie o książce sekrety prawa przyciągania

Prawo przyciągania działa na każdego, bez względu na to, czy mamy świadomość jego obecności w naszym życiu czy też nie. W dodatku prawo to istnieje od początku naszej cywilizacji, czyli tak naprawdę od zawsze.

Teraz również i Ty możesz je poznać i osiągnąć dosłownie wszystko, co zechcesz. Bez względu na to, jak wielkie Ci się obecnie wydają Twoje cele,  marzenia czy pragnienia. Możesz zdobyć i osiągnąć dosłownie wszystko, o czymkolwiek tylko pomyślisz.

Tak działa prawo przyciągania. Takie są prawa naturalne wszechświata. Wszechświat dostarczy Ci wszystko, o co tylko go poprosisz.

Wiem, jak absurdalnie może się to dla niektórych osób wydawać, ale w rzeczywistości tak to właśnie działa.

Jest udokumentowanym faktem, iż osoby, które są pozytywnie nastawione do siebie, życia oraz świata wokół, osiągają znacznie więcej od pozostałych. One po prostu wiedzą jak korzystać z pozytywnego myślenia oraz prawa przyciągania w celu przyciągnięcia do siebie wszelkich pożądanych przez siebie dóbr.

Zamiast doszukiwać się na siłę problemów, zadręczać się nimi i ciągle o nich myśląc,  skupiają się one na pozytywnych aspektach swojej własnej rzeczywistości. I to jest klucz do poznania prawa przyciągania, dzięki któremu przyciągniesz do swojego życia wszystko co sobie zażyczysz.

To oczywiste: uwolnij swoje pozytywne myśli.

Zapewne się ze mną zgodzisz, że jeśli będziesz głęboko wierzyć, że coś osiągniesz, to osiągniesz to. Natomiast jeśli będziesz głęboko wierzyć w swoją porażkę, Twoje działanie zakończy się porażką. To nie żadna magia. To siła sprawcza Twoich własnych myśli, które determinują Twoje działania a te decydują o ostatecznym rezultacie.

Jeśli będziesz zachowywał się negatywnie i patrzył tylko i wyłącznie na cudze i własne porażki, z czasem możesz nawet przestać zwracać uwagę na najbardziej oczywiste sukcesy. Powiem więc wprost: negatywne myślenie nie tylko nie pomaga ale wręcz szkodi. 

Ponieważ to myśl ukierunkowuje działania, a działenia determinują osiągnięcia, możesz zdobyć wszystko czego pragniesz i być kimkolwiek tylko zechcesz. Wystarczy, że zmienisz myślenie co spowoduje, że będziesz działać w odpowiedni sposób, a działania te przyniosą wszystko, czegokolwiek tylko pragniesz i pożądasz.

Każde Twoje mniejsze bądź większe osiągnięcie, miało początek w Twoich myślach. I to nawet wtedy, kiedy nie zdajesz sobie z tego sprawy. Wówczas mówi się o tym, iż to podświadomość zdeterminowała ostateczny rezultat. Najlepsze w tym jest jednak to, że zamiast pozostawiać podjęcie ostatecznej decyzji swojej podświadomości, możesz ją podjąć świadomie wykorzystując do tego siłę prawa przyciągania.

Mawia się, iż Ci którzy są na górze, nie wzięli się tam z nieba. I tak jest w rzeczywistości. Ci wszyscy ludzie, których na co dzień podziwiamy za to co robią, kim są i co sobą reprezentują, podjęli najpierw świadomą decyzję. Teraz czas na ciebie. Podejmij świadomą decyzję i weź udział w szkoleniu "Sekrety prawa przyciągania" a dowiesz się i nauczysz, jak do swego życia przyciągnąć wszystkie największe wspaniałości, których pragniesz.

Szczerze mówiąc jedynym ograniczeniem jest to, jak wiele potrafisz sobie wyobrazić. Bowiem cokolwiek tylko potrafisz sobie wyobrazić, możesz do siebie przyciągnąć.

Myślenie o tym, czego nikt nie chce

Jest jedna bardzo ważna rzecz. Otóż większość ludzi myśli nie o tym, co chce, ale o tym czego nie chce. I w ten oto sposób sami się oni blokują przed lepszą pracą, większymi pieniędzmi, pełnym zdrowiem i mnóstwem innych rzeczy.

Zamiast przyciągać do siebie to co chcą, przyciągają to, czego nie chcą. A to dlatego, że zamiast swoje myśli oraz koncentrację kierować świadomie w kierunku swoich pragnień, robią wręcz odwrotnie. 

Zamiast myśleć o bogactwie i zdrowiu myślą o długach i chorobie. Zamiast myśleć o tym, czego chcą, myślą o tym, czego nie chcą. Nic więc dziwnego w tym, że zamiast otrzymywać to, czego chcą, otrzymują ciągle i wciąż to, czego nie chcą.

Prawda jest bowiem taka, że jeśli myślisz wciąż o tym czego nie chcesz, pojawia się tego w Twoim życiu znacznie więcej. Na szczęście działa to również w przeciwną stronę i jeśli będziesz myśleć ciągle o tym czego pragniesz i będziesz kierować na to swoją świadomą uwagę, również będzie się objawiać tego w Twoim życiu znacznie więcej. 

Przykładem tego może być myślenie o braku pieniędzy. Myśląc o braku zamiast o dostatku będziesz widział znacznie więcej biednych osób niż tych z klasy średniej i bogatych. Tak działa nasz mózg, że widzi więcej tego, co jest podobne do nas. Dlatego bogaci koncentrując się na bogactwie widzą wszelkie rodzaju bogactwa i dobra, podczas gdy biedni nawet nie spojrzą w tamtym kierunku. A już samo spojrzenie w odpowiednim kierunku mogłoby nas odpowiednio ukierunkować.

Prawo przyciągania działa w każdej dziedzinie naszego życia

Czy to chodzi o miłość, zdrowie czy stosunki między ludźmi, prawo przyciągania działa dla każdego i w każdych warunkach. Jeśli będziesz się uważać za osobę atrakcyjną względem innych osób, będziesz poszukiwać potwierdzenia tego faktu w rzeczywistości. I wiesz co? Znajdziesz je.

Jeśli jednak będziesz myśleć wręcz przeciwnie, również znajdziesz na zewnątrz potwierdzenie tez czy hipotez wytworzonych jedynie w swoim wnętrzu. Mówiąc bezpośrednio: jeśli będziesz się czuć źle sam ze sobą, znajdziesz potwierdzenie takiego stanu rzeczy w neutralnej tak naprawdę rzeczywistości. 

To właśnie dlatego psycholodzy oraz psychoterapeuci mają ręce pełne roboty. Nie dlatego, że zmieniają oni świat, ale zmieniają oni przede wszystkim nas samych i to, w jaki sposób na ten świat patrzymy. A jeśli będziemy patrzeć pozytywnie, nasz świat będzie o wiele lepszy. I to nie tylko dla nas samych, ale również dla wielu osób wokół.

To co widzimy wokół siebie, zawsze widzimy przez pryzmat własnej osoby i własnego myślenia. Dlatego myśląc pozytywnie będziemy widzieć więcej dobrych rzeczy a myśląc negatywnie, więcej złych.

Mały test wzięty z życia

Chcesz być bogaty, mieć willę i posiadać mnóstwo kasy. Co robisz.

Zaczynasz ubolewać nad tym, jak bardzo jest to trudne do osiągnięcia i prawdopodobnie nigdy tego nie osiągasz?

A może wybierasz wersję o wiele bardziej rozsądną i odpowiedzialną i zaczynasz wyobrażać sobie siebie jako już bogatą osobę, która jedynie musi teraz zarobić "nieco" pieniędzy i wybudować willę, ponieważ jest już bogata? Masz oczywiście na uwadze, że prawdziwe bogactwo pochodzi z wnętrza.

Zapewne wybrałeś tą drugą wersję. To raczej oczywiste. W ten sposób działa właśnie prawo przyciągania. Stajesz się tym, o czym myślisz. Twoje myśli stają się Twoją rzeczywistością.

Weźmy dla przykładu pod uwagę najlepszych sportowców. Czy oni są najlepsi, ponieważ zawsze wygrywają? Nie. Bardzo często zanim osiągnęli najwyższe cele ponosili mnóstwo porażek oraz przegrywali mecze czy spotkania. Gdyby myśleli tylko o porażkach, prawdopodobnie nie osiągnęli by nigdy ostatecznego zwycięstwa ponieważ po którejś z kolei porażce nie byliby w stanie się podnieść. Jednakże to co odróżnia ludzi przeciętnych od prawdziwych zwycięzców jest to, w jaki sposób kończą a nie jak zaczynają.

Prawo przyciągania nie zawsze jest tak łatwe

Prawdopodobnie wiesz już w jaki sposób działa prawo przyciągania i masz być może jakieś plany dotyczące tego, jak możesz je zastosować w swoim życiu. Jednak nie zawsze jest to takie łatwe. Zwłaszcza na początku mogą się pojawić takie uczucia jak strach, obawa czy nawet samotność w dążeniu do celu. Te uczucia są całkiem normalne.

Tak naprawdę każdy może popełniać wiele różnych błędów w stosowaniu prawa przyciągania. Dlatego w kursie, do którego daję Ci dostęp, omawiam działanie prawa przyciągania o wiele bardziej szczegółowo, niż w książce, którą wydałem 9 lat temu.

9 to dla mnie szczęśliwa liczba i mam nadzieję, że będzie również szczęśliwa dla Ciebie.

Nie masz pojęcia od czego zacząć?

Powiedz szczerze: czy chciałbyś już teraz rozpocząć przyciąganie do swojego życia wszelkiego dobra i pomyślności o jakich tylko pomyślisz?

Powiem Ci jak to zrobić, nawet jeśli teraz nie masz tak naprawdę żadnego większego pojęcia, jak dokładnie działa prawo przyciągania. Dzięki temu przyciągniesz do swojego życia wszelkie najwspanialsze rzeczy oraz sytuacje jakich pragniesz.

Wyobraź sobie sytuacje, że dzisiaj pragniesz wielkich pieniędzy a za tydzień niespodziewania je otrzymujesz. Pomyśl tylko, co byś z nimi zrobił.

Przed snem wyobrażasz sobie przez kilka dni pod rząd, jak w Twojej ocenie miałaby wyglądać Twoja druga połówka. I bach: za miesiąc ją spotykasz, umawiacie się na kolację i już wiesz. To ta jedyna, wymarzona, z którą chcesz spędzić resztę swojego życia. Bierzecie ślub, budujecie dom i żyjecie w szczęściu i dostatku dożywając prawnuków. Czy nie byłoby to wspaniałe?

Tak - to wszystko jest możliwe dzięki prawu przyciągania. A to szkolenie jest po to, aby nauczyć Cię korzystać z niego do spełniania wszelkich, niczym nieskrępowanych celów.

To nie jest aż tak trudne

Wyobraź sobie że raz po raz przyciągasz do swojego życia wszystko czego pragniesz:

 • podróże i zwiedzanie ciekawych miejsc
 • dom w dowolnym miejscu na świecie
 • nauka czegoś, co sprawia Ci przyjemność
 • napisanie własnej książki i jej wydanie
 • wzięcie ślubu w dowolnym miejscu na świecie
 • praca w dowolnie wybranej firmie na wybranym stanowisku
 • przeżycie na żywo koncertu ulubionego artysty
 • nauczenie się dowolnego języka
 • napisanie piosenki, która będzie hitem
 • nauczenie się dowolnego tańca

Wszystko jest bowiem jasne w obliczu faktu iż to o czym marzysz, możesz również zdobyć czy osiągnąć.

Wyobraź sobie, że otrzymujesz gotową instrukcję, jak do swojego życia przyciągnąć każdą rzecz o jakiej tylko pomyślisz. Jednocześnie instrukcja ta będzie tak łatwa do zastosowania, jak napisanie własnego imienia na kartce papieru.

Tak! Istnieje taka instrukcja i chce Ci ją osobiście przekazać. Byłoby naprawdę świetnie ją otrzymać. Prawda?

Mogę Ci pomóc w zrozumieniu tej instrukcji

W kursie "Sekrety prawa przyciągania" pokazuję KROK PO KROKU jak skorzystać z takiej instrukcji w dowolnie wybranym przez Ciebie celu. Bez względu na to czy chcesz zostać milionerem, czy mieć wspaniałą żonę pomogę Ci osiągnąć cokolwiek zechcesz.

Z czego składa się kurs?

Z lekcji, które będziesz otrzymywać co 3 dni na swojego maila, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat prawa przyciągania, informacji w jaki sposób osiągnąć dane rzeczy, pomocy jak najszybciej osiągnąć to, czego pragniesz oraz wielu więcej specjalnych elitarnych materiałów, przygotowanych przeze mnie tylko i wyłącznie dla moich kursantów. Szczerze mówiąc naprawdę opłaca się nim zostać :)

Co będziesz wiedzieć po odbyciu kursu

 • jak osiągnąć dosłownie wszystko o czym tylko pomyślisz
 • jak rozwiązywać problemy z przyciąganiem jeśli takowe się pojawią
 • co robić, gdy nie działa autosugestia
 • jak rozpoznać pozytywne emocje za pomocą wibracji i w razie potrzeby je zmienić
 • jak najszybciej osiągać dane pragnienia
 • dlaczego prawo przyciągania działa
 • czym jest prawo przyciągania i jak z niego KROK PO KROKU korzystać
 • jak może być jeszcze lepiej
 • co więcej można osiągnąć w danej materii
 • jak się oczyścić z negatywnej energii
 • jak świadomie kreować swoją własną rzeczywistość
 • jakie są najlepsze narzędzia do kreowania własnego życia aby było takie jak zechcesz

Przechodząc kurs od początku do końca, nigdy więcej nie będziesz mieć żadnych kłopotów z osiągnięciem czegokolwiek, co jest dla Ciebie ważne. Poznasz bowiem moc zmiany swojej własnej rzeczywistości i punkt kreacji z którego tak naprawdę wynika wszystko, co Cię w życiu dotyka i dotyczy.

Dotychczasz z tej wiedzy skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób. Zobacz niektóre z ich opinii.

Wierzę głęboko w to, że dzięki zastosowaniu prawa przyciągania w swoim życiu osiągniesz wszystko czegokolwiek zechcesz. Miej na uwadze, że dla Wszechświata nic nie jest małe albo duże. Wszystko jest równe, a o tym jak bardzo trudno jest coś osiągnąć, decydujesz Ty sam poprzez pryzmat własnej osoby.

Dlatego podczas tego szkolenia pokażę Ci nie tylko jak KROK PO KROKU zdobyć i osiągnąć wszystko czego pragniesz ale również jak pokonać wszystkie przeciwności, jakie mogą stanąć Ci na drodze.

Wiedza jak osiągnąć wszystko czego pragniesz stoi w tej chwili przed Tobą otworem. To czy z niej skorzystasz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Pozbądź się wszelkich ograniczających Cię myśli i przekonań i naucz się jak korzystać z mocy sprawczej własnych myśli do spełniania własnych marzeń.

Zapisz się na kurs i dołącz do dziesiątek tysięcy osób, które swoje życie budują świadomie przyciągając do swojego życia wszystko, czego pragną. 

37 zł jednorazowo

W skład kursu wchodzi kompleksowa wiedza jak osiągnąć dosłownie wszystko czego pragniesz, ćwiczenia do wykonania, dożywotni dostęp do materiałów, schematy postępowania, materiały do pobrania, dostęp do filmów szkoleniowych.


Copyright © 2018. Krzysztof Trybulski | krzysztoftrybulski.pl | Rozwój osobisty | Sukces | Sekret | Prawo przyciągania

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.